Zabawa

31 lipca

1225

Jak wybrać basen z piłeczkami dla dzieci?

Jak wybrać basen z piłeczkami dla dzieci?

Dzieci, zarówno te małe, jak i większe uwielbiają ruch i doskonałą zabawę. Aby zapewnić naszym pociechom sporą dawkę pozytywnej energii  często zabieramy je na duże place zabaw i do parków rozrywki, gdzie nasi milusińscy mogą się wyszaleć do woli. Takie wypady zazwyczaj zabierają dużo czasu i czasem wymagają niemałych kosztów. Jest jednak rozwiązanie ekonomiczne, które uraduje każdego malucha. Jakie? To basen z piłeczkami we własnym domu lub ogrodzie, który można umieścić na zielonej murawie.

Basen z piłeczkami - jaki najlepszy wybrać? 

Decyzja o wyborze basenu dla dzieci powinna być uzależniona od wielu kryteriów. Trzeba wziąć pod uwagę wiek dziecka, kształt i wielkość basenu oraz rozmiar piłeczek, które powinny wynosić 7 cm, być sprężyste i miłe w dotyku oraz posiadać odpowiedni certyfikat bezpieczeństwa. Takie suche baseny z piłeczkami przeznaczone są zazwyczaj dla dzieci od 1-3 lat, ale trochę starsze maluchy mogą z nich z powodzeniem korzystać. Wybierając basen dla swojego dziecka należy wziąć pod uwagę jego stabilność i wytrzymałość oraz przyjrzeć się dokładnie z jakich materiałów jest on wykonany. Materiały służące do produkcji takiego basenu powinny być antyalergiczne i przyjazne dla skóry małego dziecka. 

Basen z piłeczkami - jakie ma zalety?

Taki suchy basen to nie tylko świetna zabawa dla dzieci, ale także ważne narzędzie rehabilitacji, ponieważ cechuje się pożądanymi w rozwoju dzieci zaletami zdrowotnymi. Dzięki zabawie w basenie maluchy prawidłowo się rozwijają, mogą w nim nurkować, skakać czy się chować, a przy okazji masować ciało przyjemnymi piłeczkami. Dużym atutem są także walory edukacyjne, ponieważ dzieci mogą uczyć się rozpoznawania kolorów i liczenia. Taki basen to znakomita zabawa i maluchy spędzają w niej zazwyczaj sporo czasu. To znakomity pomysł na zakup dla twojego dziecka, ale także oryginalny super prezent dla dzieci znajomych i przyjaciół na ich urodziny czy z okazji Dnia Dziecka.

Jeżeli zależy ci na najlepszej jakości produkcie, wykonanym z mięciutkiej pianki, stabilnym i w pełni bezpiecznym dla twojego dziecka wybierz ofertę sklepu Bombelkovo.pl Piękne baseny w szerokiej gamie kolorystycznej i cudownie połyskującymi piłeczkami w różnych barwach dopasujesz do wystroju pokoju malucha, sprawiając mu tym prezentem ogromną radość. Więcej informacji: https://bombelkovo.pl/110-suche-baseny-z-pileczkami


Komentarze
Zostaw Komentarz